Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi

İmuneks Multi Vitaminler

Seçimleriniz
4 ÜRÜN
Markalar
İmuneks VITEZON Vitaminler Multi Vitaminler modellerinde 4 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:4 
FIRSAT ÜRÜNÜ

  Multivitamin

  Vücudun beslenmesinde son derece önemli bir yere sahip olan multivitamin, beslenmeye yardımcı olan takviyelerdir. Besinsel açıdan eksik olan beslenmeyi güçlendiren ya da vitamin eksikliği yaşayan kişilere ekstra besin sağlayabilen multivitaminler, kullanıcıların kendilerini daha dinç, aktif, enerjik ve pozitif hissetmelerine yardımcı olur. Fakat her besin takviyesi kullanımında olduğu gibi bu ürünlerde de doğru oranda doz alınmalı ve aşırıya kaçınmamalıdır. Kadın, e­rkek ve çocuklar için formülleri bulunan ürünler, doğru doz alımında fayda sağlamaktadır.

  MultivitaminKullanımı

  Özellikle vejetaryen ve vegan olan kişilerin sık sık kullandığı multivitaminlerin sayısız faydası bulunuyor. Hayvansal ürünleri tüketmeyen kişiler için et dışı pek çok vitamin, protein ve mineral kaynağı olsa da bu ürünleri hazırlamak ya da reyonlarda bulmak zor olabilir. Bu gibi durumlarda vücudun alması gereken demir, magnezyum, selenyum ve daha birçok vitamin alınmayabilir. Multivitaminler bu aşamada, hayvansal ürünleri tüketmeyen kişiler için vücudun ihtiyaçlarını sağlayan çok önemli takviyelere dönüşür.

  MultivitaminlerinFaydaları

  ·      Hayvansal ürünleri tüketmeyen kişiler için önemli gıda takviyeleri arasında yer alan multivitaminler, dengeli beslenmeye yardımcı olur.

  ·      Ağır antrenman yapan atletlerde ve sporcular; ter ve enerji yolu ile kaybettiklerini multivitaminler sayesinde yerine koyabilirler.

  ·      Diyet listesinde kişinin tüketemediği besinler bulunuyor ise bunu yine multivitaminler aracılığı ile karşılayarak eksiksiz bir diyet yapabilir.

  ·      Doğal kaynaklar aracılığı ile alamadığınız vitamin ve mineralleri bu yolla daha pratik bir şekilde alabilirsiniz.