TÜM VİTAMİNLER VE MULTİ VİTAMİNLER

En Çok Satanlar

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
Allergo (1)
Assos (1)
Berko (1)
Carlson (1)
Easyvit (1)
GNC (1)
Kerozan (2)
Matriks (1)
Omnivit (1)
Redoxon (2)
Solgar (4)
Voonka (1)
Fiyat Aralığı Bilgi

Zade Vital D Vitaminleri

Seçimleriniz
2 ÜRÜN
Markalar
Zade Vital VITEZON Vitaminler D Vitaminleri modellerinde 2 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2 
FIRSAT ÜRÜNÜ

  Zade Vital 

  130 yıllık deneyim ve uzmanlık ile sunulan Zade Vital ürünleri, dünyanın her yerinde pek çok kişi tarafından çeşitli rahatsızlıklar için yardımcı gıda takviyesi olarak kullanılıyor. Ham madde olarak yağlı tohumun kullanıldığı Zade Vital ürünleri, bitkisel kökenli olup doğal takviye odağı ile kullanıcılara sunuluyor. Kalite standartları kapsamında hazırlanan ve korunan ürünler, tüketiciye ulaşana kadar başarılı bir şekilde muhafaza ediliyor. Ürünlerin hammaddelerinin nerede ve nasıl yetiştirildiği, üretim aşamaları gibi tüm durumlar, üretici tarafından özenle takip edilir. 

   

  Zade Vital Ürünleri Üretimi Nasıl Yapılıyor? 

  Doğal besin desteği olması amacı ile hastalıklara karşı bedenin dayanıklılığını arttırmayı hedefleyen Zade Vital ürünleri, ColdPress yöntemi ile elde ediliyor ve ürünler ısı ya da herhangi bir kimyasal madde uygulaması görmeden doğrudan yağa karışarak kullanıcıya sunuluyor. Omega 3, Omega 6 ve Omega 9 doğal olarak ürünlere geçtiğinden ihtiyacınız olan ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. 

   

  Zade Vital Ürünlerinin Vücuda Faydaları Nelerdir? 

  Pek çok ürün çeşidine sahip olan Zade Vital yelpazesinde ihtiyacınıza yönelik olan ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Özellikle de başta kalp-damar sağlığı, dolaşım sistemi, güçlü bağışıklık, cilt sağlığı, betin sağlığı ve saç sağlığı olmak üzere pek çok konuda bu ürünlerin faydalarını görebilirsiniz. 

  Zade Vital Ürünleri Nasıl Saklanmalıdır? 

  Üreticiden, tüketiciye ulaşana kadar oldukça başarılı bir şekilde muhafaza edilen ve dayanıklı ambalajlar içerisinde korunan ürünleri aldıktan sonra ısı, ışık ve nemden uzak olacak şekilde ağzı kapalı olarak saklamaya özen göstermelisiniz. 7’den 70’e herkesin ihtiyacına yönelik olarak geniş bir çerçeve içerisinde hazırlanan ürün formüllerini dileyen herkes kullanabilmektedir.  

   

  var prds = "589789,589724" var dataLayer = []; dataLayer.push({'page': 'kategori'}); dataLayer.push({'katadi': 'D Vitaminleri'}); dataLayer.push({'pids': prds });